KONST / Litografier / Färglitografi 7919451
*
nr 791 9451
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Jan Naliwajko (f. 1938), 57/150, motivets mått: 43x58
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2012
kl 18:35:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 20:47:43
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jan naliwajko litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:05
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 791 9451
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Jan Naliwajko (f. 1938), 57/150, motivets mått: 43x58
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 20:47:43 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jan naliwajko litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:05